Reklama

Autobus Toruń, Ukraina Katowice: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Katowice ↔ Toruń, Ukraina
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Katowice ↔ Toruń, Ukraina. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Katowic do Torunia

W niesamowitą podróż udasz się dalekobieżnym autobusem Katowice-Toruń. Uruchamiając wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów znajdziejsz najkorzystniejsze połączenie autokarowe, co umożliwi Ci poznanie tych dwóch wojewódzkich stolic niskim kosztem.

Główną metropolię Śląska poznasz komfortowym dalekobieżnym autobusem Toruń-Katowice. Wysiądź z długodystansowego autobusu i idź na katowicki rynek, gdzie posmakujesz słynnej lokalnej kuchni. Następnie odkryj Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego, eklektyczną Łaźnię Miejską oraz pałac braci Goldsteinów. Miejskimi autobusami dotrzesz m. in. do katowickiej katedry Chrystusa Króla czy pod pomnik Powstańców Śląskich, który jest jednym z największych monumentów w kraju. W Parku Tadeusza Kościuszki zobaczysz unikalną w skali kraju wieżę spadochronową. Miłośnicy piłki siatkowej przed wejściem do powrotnego autobusu niech odwiedzą katowicki Spodek.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Toruniem i Katowicami

Stolica województwa kujawsko-pomorskiego osiągalna za sprawą bezpośredniego autokaru Katowice-Toruń. Tuż po opuszczeniu siedzenia autokarowego zmierzaj na toruńską Starówkę, która m. in. z toruńską Krzywą Wieżą, zamkiem w Toruniu czy Ratuszem Staromiejskim została wpisana na listę UNESCO. Po przejeździe autokarowym przejdź się toruńskimi bulwarami nad Wisłą. Miejskim autobusem dojedź do Planetarium w Toruniu. Przede wszystkim odwiedź Pomnik i Dom Mikołaja Kopernika, który był wybitnym polskim astonomem. Nie możesz opuścić Torunia następnym autokarem nim nie wstąpisz do Żywego Muzeum Piernika, gdzie ujrzysz jak się je produkuje, a przede wszystkim skosztujesz tego toruńskiego symbolu.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×