Reklama

Autobus Toruń, Ukraina Białystok: Rozkład jazdy PKS

Ulubione dalekobieżne linie autobusowe: Białystok ↔ Toruń, Ukraina
Nie znaleziono żadnych połączeń na trasie Białystok ↔ Toruń, Ukraina. Proszę wypełnić formularz.

Autobus i autokar z Białegostoku do Torunia

Wschodnie i centralne rejony Polski odwiedzisz dalekobieżnym autobusem Białystok-Toruń. Nie wahaj się zbyt długo, tylko od razu włącz wyszukiwarkę dalekobieżnych autobusów i rezerwuj znaleziony przez nią najkorzystniejszy bilet autobusowy.

Stolica Podlasia na wyciągnięcie ręki, dzięki bezpośredniemu dalekobieżnemu autobusowi Toruń-Białystok. Zaraz po opuszczeniu dworca autobusowego krocz na białostocki rynek, którego ozdobę stanowi Ratusz. Tam także posmakujesz po podróży autobusowej białostockich rarytasów. Lokalnymi autobusami poznasz m. in. cerkiew Św. Ducha, kościół św. Rocha czy Operę i Filharmonię Podlaską. Ciekawą atrakcję stanowi wizyta w Białostockim Muzeum Wsi. Z kolei przed wejściem do powrotnego autobusu zobacz Pałac Branickich w Białymstoku, czyli najważniejszy miejski zabytek, w którym mieści się obecnie uczelnia medyczna.

Połączenie autobusowe i linie autokarowe pomiędzy Toruniem i Białymstokiem

Do miasta pierników dojedziesz komfortowym autokarem Białystok-Toruń. Na początek z długodystansowego autobusu zmierzaj do Żywego Muzeum Piernika, w którym poznasz proces powstawania tego wypieku, a przede wszystkim posmakujesz tego przysmaku. Jak w każdym polskim mieście, tak i tu na uwagę zasługuje toruński rynek z zabytkowym Ratuszem. Rozruszaj kończyny po podróży autokarowej spacerując po toruńskich bulwarach nad Wisłą. Na terenie Starówki w Toruniu odwiedź np. Krzywą Wieżę i zamek w Toruniu. Nie możesz pominąć pomnika oraz Domu Mikołaja Kopernika. Nim ponownie przekroczysz próg autokaru wstąp do Planetarium im. Władysława Dziewulskiego, które zadowoli mniejszych i większych turystów.

Dlaczego porównywanie autobusów się opłaca

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×