Francja
Wybieram się latem do Francji. Jak najlepiej jest podróżować pomiędzy miastami np. Paryż - Lyon? Autobus czy pociąg? Czy są jakieś zniżki dla studentów ?
dzięki za pomoc
Odpowiedz
Podbijam pytanie, też chciałbym się dowiedzieć
[url=http://chkversion.com]continue reading[/url]
Odpowiedz
(10-16-2017, 11:03)ziofiosss napisał(a): Podbijam pytanie, też chciałbym się dowiedzieć

Jak ostatnio byłam we Francji to bilety na pociag były bardzo drogie ale pewnie jak się kupi z wyprzedzeniem to jest taniej.
Autobusy też sa z tego co mi wiadomo jest 3 przewoźników autobusowych: ouibus, flixbus i isilines. 
Komfort taki sam dlatego warto sobie wcześniej porównać ceny i wybrać najtańsza opcję. 
Ja jechałam ouibusem i bylo naprawdę fajnie, maja wifi i ogolnie bardzo komfortowe warunki tak wiec moge polecic tego przewoznika. 
Do tego we Francji, Ci przewoźnicy często robia jakieś promocje i oferty. Mi udało się jechać z Paryża do Lyonu za okolow 10 euro, pociag był za ponad 60 euro. Co prawda podroz trwala o ponad 3h dluzej ale jak komus nie przeszkadza czas podrozy to autobus zdecydowanie najtansza opcja. 
Jak macie jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem 
Aha bilety kupilam online ale powiedziano mi ze na ouibus mozna kupic tez w punktach sprzedazy sncf czyli na dworcu.
Odpowiedz