Strona startowa Blog Zapewnij sobie korzystne podróże autobusowe

Zapewnij sobie korzystne podróże autobusowe

Tak znajdą Państwo tanie bilety autobusowe na Polskibus.com.

Być może Państwo zauważyli, że : Polskibus.com często przydziela dla swoich przejazdów autokarowych, jak na przykład połączenie autobusowe Berlin - Poznań, bilety autobusowe za 1 zł*. Jak to działa? I jak mogą Państwo znaleźć korzystne bilety autobusowe?

Wszystko to żadna magia. Niech przeczytają Państwo poniższy artykuł i dowiedzą się, na co należy zwracać uwagę.

 

Dlaczego właściwie pojawiają się bilety autobusowe za 1 zł* na Polskibus.com?

To bardzo proste, firma w ten sposób pragnie na rynku przewoźników autokarowych zwrócić swoją uwagę. Polskibus.com obrał najłatwiejszą strategię: Kto pierwszy, ten lepszy. I my z busradar.pl w tym pomożemy, aby w odpowiednim czasie znaleźć korzystne bilety autobusowe, czy to na dalekobieżny autobus z Gdańska do Warszawy czy na połączenie autokarowe pomiędzy Berlinem i Katowicami, albo na linii autobusowej Warszawa – Wiedeń.

Naturalnie istnieją również inni przewoźnicy, którzy oferują bilety od 1 zł na terenie kraju czy 1 Euro(plus opłata rezerwacyjna 0,5 Euro) za granicami kraju jak megabus.com.

Jak i gdzie znajdą Państwo właśnie bilety za 1 zł* od Polskibus.com?

Będąc szybkim, gdyż jedynie pierwsze bilety autobusowe sprzedawane przez Polskibus.com są oferowane w tej cenie.

Niech rezerwują Państwo swój przejazd autokarowy co do dnia.

Aby faktycznie być jednymi z pierwszych wśród rezerwujących na Państwa podróży autokarowej, mogą Państwo zwrócić uwagę na następujące rzeczy:

  • Istnieje tylko garstka biletów autobusowych za 1 zł*, co oznacza, że powinni Państwo koniecznie bardzo wcześnie zarezerwować swój przejazd autokarowy, aby skorzystać z tej okazji. Na ilustracji po prawej stronie znajduje się kalendarz rezerwacyjny od Polskibus.com, który pokazuje przy rezerwacji, do kiedy bilety można rezerwować. Niech zwrócą Państwo uwagę po prostu na aktywne pola i wybiorą jeden z trzech ostatnich dni jako termin podróży. Tutaj są największe szanse na bilety za 1 zł*.
  • Natomiast od kiedy mogą Państwo sprawdzać i rezerwować korzystne bilety autobusowe? Bilety są najczęściej 60 dni (dla krajowych połączeń), albo około 45 – 90 dni (na międzynarodowe połączenia) przed dniem podróży dostępne. Wypuszczanie nowych biletów autobusowych odbywa się zawsze nocą, natomiast specjalne akcje ogłaszane są często bezpośrednio na stronach przewoźników autokarowych.

Pierwsze bilety zostały wykupione, jednak połączenia autobusowe ciągle zostają w dobrej cenie. Gdy wszystkie bilety za 1 zł* zostaną wyprzedane, wtedy cena kolejnych wzrasta stopniowo.

Przegapili Państwo bilety za 1 zł*, istnieje jednak dalej szansa, aby znaleźć korzystne podróże autobusowe. Niech spojrzą Państwo na naszą wyszukiwarkę dalekobieżnych połączeń i wypróbują ją po prostu.

Czy to wszystko jest zgodne z prawem? Czy nie ucierpi na tym jakość podróży autobusowej?

Jakość przejazdu autokarowego nie zależy od korzystnych cen biletów. Siedzieć będą przecież Państwo w tym samym autobusie, co podróżni z droższymi biletami autobusowymi i będą Państwo mieć taki sam komfort. Podobna sytuacja, jak w przypadku ofert lotniczych. Turyści z biletami w specjalnej cenie latają tymi samymi maszynami, co lecący w poprzednim roku z biletami w regularnej cenie.

Co polecamy Państwu?
  • Bycie elastycznym. Niech korzystają Państwo z busradar.pl, aby szybko porównać aktualne ceny dla każdego dnia.
  • Mieć odwagę i szybko rezerwować. Także wtedy, gdy nie wiedzą Państwo dokładnie, czy naprawdę za dwa czy trzy miesiące będą jechać. Najlepiej zarezerwować dwa bilety autobusowe za 1 do 3 złotych na potencjalne dni podróży, gdyż wtedy zabezpieczą Państwo swój przejazd autobusowy za małe pieniądze. Mniej cierpimy, gdy stracimy 2 zł*, niż gdybyśmy mieli płacić dużo więcej za zmianę czy anulowanie biletu autobusowego.

I jeżeli raz nie wyjdzie korzystne podróżowanie dalekobieżnymi autobusami z Polskibus.com, zawsze mogą Państwo poszukać na busradar.pl także innych przewoźników autokarowych i porównać ich, gdyż z pewnością oni również mają w swej ofercie korzystne przejazdy autobusowe.

*plus 1zł opłaty za rezerwację

Niech skorzystają Państow z tanich biletów od Polskibus.com.
Wszystkie zdjęcia w tym artykule: © pillerss - depositphotos.com

Utworzone 2016-01-18
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×