BlaBlaCar
Strona startowa Blog Kiedy najlepiej wziąć urlop?

Kiedy najlepiej wziąć urlop?

[Kalendarz długich weekendów 2018/2019]

Od końca wakacji minął dopiero miesiąc, a wy już potrzebujecie wypoczynku? Sprawdźcie kiedy możecie liczyć na wolne? Kiedy wypadają święta? I kiedy najlepiej wziąć pojedyncze dni urlopu (także od studiów), aby zyskać dłuuugi weekend.

 

Kiedy wolne w październiku? [8 dni]*

Niestety październik nie rozpieszcza. Dni wolne to tylko weekendy 6 i 7, 13 i 14, 20 i 21, 27 i 28 października.

Święta w listopadzie [9 dni +1]*

Pierwszego listopada, czyli Dzień Wszystkich Świętych, wypada w czwartek. Biorąc jeden dzień wolnego zyskujemy długi czterodniowy weekend! Ale już 11 listopada niestety wypada w niedzielę - pech.

Stadt STADT 1[Kliknij na obraz, aby powiększyć]

Wolne w grudniu [12 dni + 4]*

Przy odpowiedniej strategii, w grudniu możemy mieć aż 11-dniowe wakacje. 24, 27, 28 i 31 - na te dni zarezerwuj sobie urlop w pracy i poszukaj sobie jakiejś rewelacyjnej podróżniczej oferty na Busradar.pl.

Odpocznij w styczniu [9 dni]*

W styczniu odpoczniecie po sylwestrowych szaleństwach tylko pierwszego. Święto Trzech Króli wypada w niedzielę. Całe szczęście będziecie jeszcze pełni energii po grudniowym urlopie.

Pracowity luty i marzec [8 i 10 dni]*

W tych miesiącach nie liczcie na taryfę ulgową. Na pocieszenie powiemy wam, że w marcu jest aż pięć weekendów!

Święta Wielkanocne w kwietniu [9 dni]*

Święta Wielkiej Nocy w 2019 roku wypadają 21-22 kwietnia. Weekend o jeden dzień dłuższy to może nie jest szczyt rozpusty, ale zawsze coś.

Długi majowy weekend [10 dni +1]*

Majówka w tym roku was nie zawiedzie. Jeśli weźmiecie jeden dzień urlopu - drugiego maja, będziecie mieli wolne od środy do niedzieli (1-5 maja). Całe pięć dni na grillowanie, “nicnierobienie” lub na zorganizowanie dalszej wycieczki. Wiecie gdzie szukać najlepszych połączeń ;)

Czerwcowa zapowiedź wakacji [11 dni + 1]*

Boże Ciało wypada 20 czerwca, tradycyjnie w czwartek. Więc nie zapomnijcie o zarezerwowaniu urlopu na 21-ego! Cztery dni wolnego tuż przed wakacjami potraktujcie jako rozgrzewkę przed sezonem urlopowym.

Wakacje

Uff jakoś dobrniemy do upragnionego lata. Nie będzie tak strasznie, bo jeśli wykorzystacie wskazówki z naszego kalendarza i zsumujecie wszystkie zwyczajne weekendy zyskacie aż 93 dni!!! 93 dni na lenistwo, rozwijanie pasji, spędzanie czasu z przyjaciółmi, nadrobienie książkowych i filmowych zaległości, i podróże, podróże, podróże!

*Ilość dni wolnych wliczając weekendy i ewentualne dni urlopowe.

Utworzone 2018-10-19
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×