Koronawirus (COVID-19): To, co musisz wiedzieć, podczas podróży
BlaBlaCar
Strona startowa Blog Mobilna aplikacja od busradar.pl

Mobilna aplikacja od busradar.pl

Jesteś w drodze i spontanicznie chciałbyś się dowiedzieć, kiedy i gdzie zatrzymuje się następny autokar? Jak można szybko i prosto porównać autobusy? Naturalnie przystanek powinien znajdować się jak najbliżej, a podróż powinna być korzystna. Warto wówczas wypróbować mobilną aplikacje autobusową od busradar.pl na swoim telefonie.

 

Podręczna aplikacja autobusowa od Busradar z zawsze z aktualnymi informacjami będzie dobrym towarzyszem podróży. Po kilku kliknięciach mogą Państwo znaleźć pasujące połączenie i zarezerwować korzystny przejazd autobusem. Aplikacja autobusowa jest dostępna za darmo i można ją w każdej chwili pobrać na telefon z systemem Android i iOS, dzięki czemu po wyszukiwaniu dopasowanego autokaru można natychmiast udać się w drogę.

Co potrafi aplikacja autobusowa od busradar.pl?

Aplikacja autobusowa od Busradar umożliwia mobilne porównanie połączeń i linii autokarowych. Razem z aplikacją autobusową na swoim smartfonie lub na tablecie mają Państwo wszystkie przystanki autobusów dalekobieżnych stale pod ręką. Aktualne ceny, czasy odjazdu i czasy trwania przejazdu można również szybko i wygodnie porównać. Jeśli znaleźli już Państwo pożądane połączenie, mogą Państwo natychmiast zacząć proces rezerwacji po przekierowaniu poprzez aplikację na stronę interesującego przewoźnika. Mobilna aplikacja nadaje się nie tylko do poszukiwania połączeń autokarem, alternatywnie można znaleźć wybrane połączenia również pociągiem lub BlaBlaCarem.

Utworzone 2015-08-25
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×